Plemena zastřešená KCHMPP o.s.

Jihovýchodoevropský ovčák - Bucovina

Na stránce věnované plemeni Jihovýchodoevropský ovčák - Bucovina naleznete následující témata:
• Podmínky chovnosti
• Standard
• Chovatelské stanicer
• Inzerce

Poradcem chovu je paní Helena Beranová, Čistá 92, 569 56, tel. 608 382 424, e-mail: odkremilka@seznam.cz

Veškeré náměty a připomínky, které Vám zde chybí směřujte na e-mailovou adresu kchmpp@kchmpp.cz - předmět "Jihovýchodoevropský ovčák - Bucovina"

Podmínky chovnosti:

Jihovýchodoevropský ovčák – Bucovina je zařazován do chovu na základě bonitace nejdříve od 18ti měsíců věku a jedné výstavy pořádané klubem v jakékoliv třídě (kromě dorostu) s výsledkem Výborný nebo Velmi dobrý.

U psů i fen je povinné vyhodnocení RTG DKK do stupně D (3/3) včetně.

Věk pro zařazení do chovu: pes od 18 měsíců neomezeně, fena od 18 měsíců do 8 let věku.

Počet vrhů: 1 vrh v jednom kalendářním roce

Standard:

Standard plemene ke stažení

Chovatelské stanice:


V případě zájmu zveřejnit Vaší chovatelskou stanici a jste členem KCHMPP o.s. zašlete vyplněný formulář na e-mail kchmpp@kchmpp.cz. Formulář ke stažení:

ZDE (.doc)

Krycí psi:

V případě zájmu zveřejnit Vašeho chovného psa a jste členem KCHMPP o.s. zašlete vyplněný formulář na e-mail kchmpp@kchmpp.cz. Formulář ke stažení:

ZDE (.doc)


Inzerce:

05.11.2018


Zadáme štěňata Jihovýchodoevropského ovčáka (Bucovina) s PP.

K dispozici 1 pejsek a 6 fenek. Jedná se o první štěňata tohoto plemene v České republice. Narození 29.9.2018 k odběru na přelomu listopadu/prosince. Toto plemeno je původem z Rumunska, kde je neocenitelným pomocníkem při hlídání stád před vlky i medvědy. Jsou to věrní společníci, neskutečně mazliví, ale zároveň i velice ochranářští. Pro více informací o plemeni, rodičích i štěňatech (vč. ceny) volejte na 734494969 nebo na mail bezdickova@seznam.cz. Můžete se také podívat nebo nás kontaktovat přes naše FB stránky, kde budou přibývat aktuální fotky štěňat https://www.facebook.com/CHS.Z.Budidlavskych.lesu/. Nezávazná návštěva po domluvě vítána. Při brzkém zamluvení možnost i výběru vlastního jména.

Jméno: Kristýna Bezdíčková
Telefon: 734494969
E-mail: bezdickova@seznam.cz
Web: https://www.facebook.com/CHS.Z.Budidlavskych.lesu/